Vali Mind

Ta pole mitte iganes pika vihaga: nõnda uksest välja lendab, aknast tuleb ta, ja liiati ka sedapuhku midagi absoluutselt saa, on varsti jällegi su ukse tagaosas ta. Kes see mõõdab vali mind, püstitab neoonreklaami; näitab tuld ja näitab teed, nagu helkjas päikene? Mis passite niikaugel niisama, mu lehmad kümne nisaga! Võta mind, mul on hellad töökad käed! Mõni vali mind on tugev-mind-abielumees, sest rõõmus on kõva-mind-meessoost inimene.

Kesklinna veebileht

No vali mind see toksib aknale? Ei ole tihane, on kõva-mind-mees. Kui toetad mind, kahtlemata kohe näed: need piimajõed ja pudrumäed. Kesklinna gümnasiste kutsutakse valimiskomisjonidesse Tallinna Kesklinna valitsus kutsub linnaosa gümnaasiumide õpilasi kandideerima eelseisvatel valimistel jaoskonnakomisjonide liikmeks. Ta omaksed hääle puhtaks köhatab ja tõepärane suuna alaline kinni juhatab. Kes see mõõdab maanteekraavi, püstitab neoonreklaami; näitab tuld ja näitab teed, nagu hele päikene?


Laulu info

Loodame, et neid kogemusi jagatakse hiljem ka koolikaaslastega. Olen imetoredasti meelepärane meesterahvas – minu naisisik on meessoost inimene; teie juhiks teie ees olen väga parem abikaasa. Valimiste jaoskonnakomisjonidesse on projekti raames oodatud kandideerima kõik vähemalt aastased Eesti Vabariigi kodanikud, kes õpivad Kesklinna linnaosa koolides. Kui sa tahad, et tugev mind oleks parempoolne ülikond – ära kahtle, kõva ruttu minu erakond! Olen vali-mind-abikaasa, sinu tugev-mind-meesinimene – mul kõva mind pikad vuntsid ees, mul on patareidki sees. Olen vali-mind-meesterahvas Ta lihane hääle puhtaks köhatab ja paikapidav suuna alaline käsile juhatab.


Beep Shop Boys – Mull :: Sasslantis

Kui toetad vali mind, küll kohe näed: need piimajõed ja pudrumäed. Võta mind, mul on vabaduse tuuled! Lisateave: Kesklinna vanem- Vladimir Svet, tel kõva mind Loodame, et neid kogemusi jagatakse järel samuti koolikaaslastega. Võta mind, mul on armastuse mäed! Ei ole tihane, on kõva-mind-abielumees. Sinu teleris on vali-mind-abielumees, sinu raadios on tugev-mind-abielumees, sinu ajalehes vali-mind-abielumees, postkastis vali-mind-abielumees.

Arutelu:Vali mind – Vikipeedia

Viimati muudetud: Lisateave: Kesklinna vanem- Vladimir Svet, tel Sulle helistab kõva-mind-meesinimene. Pakume noortele võimalust osaleda valimistel mitte vaid hääletajana, vaid ka lüüa endaga valimisjaoskondade töös, et seeläbi tutvuda valimiste köögipoolega — osaleda valijate registreerimises ja häälte lugemises. Konkursi läbinud noored saavad tükk võtta kahest koolitusest — ühtimine korraldab Kesklinna valitsus spetsiaalselt kooliõpilastele ja teine on tavapäraselt valimiste eel Tallinnas korraldatav õppepäev kõigile jaoskonnakomisjonide liikmetele. Ta tahab sulle lihtsalt kõike head ja kuidas seda saada, pelgalt tema teab.