Mini Countryman

Tagatipuks on see ka nelikveoline, sest tagatelje ees mini countryman elektrimootorit annab taoliselt kirjeldatud nelikveoga põhjalikult ajaldi suunata. Ideaalne panoraam. Kõik need mõõdavad mini countryman ning on seadistatavad sinu ja kaassõitjate kaitsmiseks. Käesoleva vormi saatmisega kinnitan, et olen tutvunud privaatsuspoliitikaga ja nõustun sellega. Lisaks nimetatule saab lisavarustuse hulgast tellida samuti sellise tagaistme, mille kaldenurk on kõigil seljatoe osadel pulk-pulgalt muudetav ja mille kaheosalist istmepatja saab mm ulatuses ette-taha liigutada. Countryman on teinud hüppe jätkuvalt samuti sõitjateruumis kasutatud materjalide osas, mis on ammuks sõiduk ees küsitava hinnaga paremini kooskõlas. Naudid tervislikku ortopeedilist istumisasendit ja vähendad seljalihaste koormust — eriti väärtuslik omadus pikkadel reisidel.

Uus MINI COUNTRYMAN.

Cooper S nõuaks ka edevamat väljalaset, sest baaslahenduses on mootorite vokaliseerimine ilmetult kähisev ja häält ning iseloomu ei muuda ka sportliku sõidurežiimi pruukimine. Meeldis: Juhitavus, nelikveo käitumine, automaatkäigukastide töö, sõitjateruumi ruumikus ja endisest suurem pakiruum. Noorem vend on vanemast mm pikem, mis väljendub heakskiitvalt nii suuremas pakiruumis liiati samuti tagaistme eest olevas jalaruumis. Autot kaema minnes tuleks vaid mõõteriist käsikäes haarata – et veenduda, kas välja vaadatud vanker mahub mini countryman või mitte — ja Eestis tehakse proovisõitudega algust veebruari keskpaigas. Vaaterajad avanevad — sinu mõtetes, tänaval ja mini countryman eemal. Seda autot soetades tuleb loobuda vaid kahest asjast — te ega saa tellida siia-sinna liigutatavat tagaistet ja veokonksu haagise vedamiseks.


MINI Countryman: peidetud voorustega

Teisisõnu jääb teil saamata kõrgema isteasendiga kaasnev trump õnnetoov nähtavuse osas, nõnda mini countryman ometi istet muidugi väga kõrgemasse asendisse ei säti. Stiilne meelelahutus mugaval kahte inimest mahutaval piknikuistmel. Hinnale lisandub omanikuvahetus 99 eurot. Ainulaadne kombineerimine uuenduslikust inseneriteadusest, esmaklassilistest materjalidest ja intelligentsest õhulisest disainist kindlustab, et MINI 3- ja 4-silindrilised TwinPoweri turbomootorid tagavad sujuva ja sealsamas jõulise sooritusvõime mini countryman pöördemomendi. Mugavaks teeninduseks palun broneerige aeg meie kodulehel vaevalt helistades meile.


MINI MINI COUNTRYMAN (R60) ( – )

Selline tagaiste maksab tagatipuks eurot. Meeldis: Juhitavus, nelikveo toimimine, mini countryman töötulemus, sõitjateruumi ruumikus ja endisest suurem pagasiruum. Cooper S nõuaks ka edevamat väljalaset, sest baaslahenduses on mootorite tämber ilmetult kähisev ja häält ning iseloomu ega muuda samuti sportliku sõidurežiimi kasutamine. Countryman on seest hoomatavalt avaram kui Nissan Juke ja aga panoraamklaasi meenutav tuuleklaas on küllaltki madal, absoluutselt saa nähtavuse osas nuriseda. Valik varustust: tollised veljed Juhtimisassistent Tagumine parkimiskontroll Tahavaatekaamera Roolisoojendus Dünaamiline püsikiirushoidja Võtmeta kasutamine 8,8-tolline ekraan Navigatsioonisüsteem reaalajas liiklusteabe RTTI edastamisega Automaatsed kaardiuuendused Apple CarPlay valmisolek. Countryman on libedal pinnal sedavõrd tore, et mul õnnestus päeva kokkuvõttes algama saada vaid ühe spinniga. Läbipaistvalt ekraanilt on kõik mini countryman nähtav ka otsese päikesevalguse käes.

MINI Countryman Cooper (82 kW) diisel – KASUTATUD AUTOD | localhost

Siin avaldub otsitav ulakas püsivus ja mängulisus, mida Countryman tavateedel enamuses varjata oskab. Says Hinnatud 0-ga 5-st. Vaata autofirmade sooduspakkumisi. Seda mõjuja saab veelgi suurendada, liiati ühendada see teiste musta värvi välisilme detailidega, nagu must baldahhiin ja küljepeeglite katted, mustad veljed või mustad triibud kapotil. Neid kasutame teile personaliseeritud reklaamsisu jaoks. Teise põlvkonna MINI Countryman on liiati tüsedusele kalduv keskealine, kelle polstrit aitab peita parima rätsepa õmmeldud kallis ülikond. Elektrooniliste abimeeste väljalülitamise hiljem saab loo peategelasest naljakas sõiduriist, mille päraosa saab lendu lasta vaid raevuka gaasivajutusega.